Lawendowy Domek to urokliwa willa otwarta w sierpniu 2020. Znajduje się w centrum Przeciszowa w odległości 3,5 km od parku rozrywki Energylandia i 10km od Oświęcimia.

Willa oferuje 17 miejsc noclegowych. Do Państwa dyspozycji są 2 pokoje (3 i 4-osobowe), 2 apartamenty (4 i 6-osobowe) z prywatnymi łazienkami i dwa zewnętrzne tarasy słoneczne. Nasz obiekt dostępny jest dla Państwa dyspozycji przez cały rok.

Wszystkie pokoje posiadają indywidualnie sterowaną klimatyzację, tv, zestaw ręczników, kosmetyki kąpielowe oraz suszarki do włosów. Nasze komfortowe i bardzo wygodne łóżka hotelowe z wysokimi 24cm materacami są gwarancją udanego odpoczynku po długim dniu. Obiekt ma bezpłatne wifi i szeroki, brukowany parking. Cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany.

Do każdego pokoju możliwe jest dostawienie łóżeczka dla dziecka oraz konfiguracja łóżek (dwu lub jednoosobowe) w zależności od Państwa preferencji.

Willa oferuje Państwu dostęp do ogólnodostępnej, w pełni wyposażonej kuchni z częścią jadalnianą.

Śniadanie można albo przygotować samemu albo zamówić na miejscu (chęć zakupu śniadania należy zgłosić w dniu poprzedzającym śniadanie).

Zapraszamy Państwa również do korzystania z pięknego ogrodu z leżakami, gdzie znajduje się zadaszona altana, miejsca na ognisko z grillem oraz plac zabaw dla dzieci z domkiem ogrodowym ze zjeżdżalnią, hamakiem, huśtawkami oraz piaskownicą dla najmłodszych. W sezonie letnim dostępny jest również duży basen dla dzieci.